Sıkça Sorular Sorular

1- Siteye nasıl üye olurum?

CevapBizde.com'da kullanıcıların soru sormaları, sorulan soruya cevap vermeleri, sorulan soruya yorum yapabilmeleri ve siteye ait özellikleri kullanabilmek için üye olmaları gerekmektedir.
Üye Olmak İçin TIKLAYIN!

2- Nasıl soru sorabilirim?

- Soru sormak için öncelikle "ÜYE" olmanız gerekmektedir. - Siteye üye olduktan sonra en üstte bulunan "Bir Soru Sor" butonuna tıklayarak açılan sayfada gerekli alanları doldurarak sorunuzu sorabilirsiniz.

3- Nasıl cevap verebilirim?

- Sorulan soruya cevap vermek için öncelikle "ÜYE" olmanız gerekmektedir. - Siteye üye olduktan sonra herhangi sorulan bir soruya tıklayarak açılan sayfada sorunun altında bulunan "CEVAPLA" butonuna tıklayarak soruya cevap verebilirsiniz.

4- Nasıl yorum yapabilirim?

- Sorulan soruya yorum yapmak için öncelikle "ÜYE" olmanız gerekmektedir. - Siteye üye olduktan sonra herhangi sorulan bir soruya tıklayarak açılan sayfada sorunun altında bulunan "YORUMLA" veya cevapların altında bulunan "YORUMLA" butonuna tıklayarak soruya yorum yapabilirsiniz.

5- CevapBizde.com Nedir?

CevapBizde.com, 2015 (27 Ekim) yılında hayata geçirilmiş bir projedir. Türkiye'de bulunan kullanıcıların bilmedikleri konularda soru sormaları ve sorularına cevap bulmaları için oluşturulmuş bir web sitesidir. Günlük hayatla ilgili, Ders-Ödevler hakkında, Teknoloji vb. diğer konularda kullanıcıların sorularına yanıt bulması için oluşturulmuş ve kullanıcıları bu konular hakkında bilinçlendirmeyi amaçlayan bir web sitesidir.
CevapBizde.com bilgi kazanmak ve paylaşmak için bir yer. Soru sormak, benzersiz anlayışlara ve kaliteli cevaplara katkıda bulunan insanlarla iletişim kurmak için online bir platformdur.

Üstelik Üye Olmak Ücretsiz!

Üye Olmak için TIKLAYIN!
...