414 kez görüntülendi
kullanici resmi Sosyal Medya kategorisinde tarafından

Facebook Lite nedir? Facebook Lite Ne işe yarar?

1 cevap

0 oy
kullanici resmi tarafından
tarafından düzenlendi
 
En İyi Cevap

Facebook Lite nedir?

Facebook Lite, Facebook'un eski Android sürümleri için geliştirilmiş daha düşük özellikli uygulamasıdır. Android 2.2 ve üzeri sürümler için geliştirilen uygulama cihazınızda çok az bir yer kaplıyor ve telefonunuzu yormuyor.

facebook lite nedir

Türkiye'de de yayına başlayan Facebook Lite düşük özellikli android cihazlar için geliştirilmiş oldukça kaliteli bir uygulama. Facebook'un eski cihazlar için hazırladığı Android uygulaması olan Facebook Lite ile telefonunuz kasmadan Facebook'u kullanabilirsiniz. Daha basit arayüz ve efektlerle geliştirilen uygulama cihazınızda sadece 1 MB yer kaplıyor.

Boyutu 1 MB’tan küçük olan Facebook Lite uygulaması, Facebook’un Haber Kaynağı, durum güncelleme, fotoğraflar ve bildirimler gibi temel fonksiyonlarının kullanılmasını sağlıyor.

Facebook Lite APK indirmek için TIKLAYIN!!!

facebook lite nedir

Android için Facebook uygulamasının daha az veri kullanan versiyonu olan Facebook Lite, düşük bağlantı hızına sahip tüm Android cihaz kullanıcıları için en iyi Facebook deneyimini oluşturacak şekilde tasarlandı.

İlgili sorular

CevapBizde.com bilgi kazanmak ve paylaşmak için bir yer. Soru sormak, benzersiz anlayışlara ve kaliteli cevaplara katkıda bulunan insanlarla iletişim kurmak için online bir platformdur.

Üstelik Üye Olmak Ücretsiz!

Üye Olmak için TIKLAYIN!
DMCA.com Protection Status
...