244 kez görüntülendi
kullanici resmi Yaşam - Sağlık kategorisinde tarafından
Contractubex Jel Nedir, Contractubex Faydaları Nelerdir, Contractubex Jel Nasıl Kullanılır?

1 cevap

0 oy
kullanici resmi tarafından
tarafından düzenlendi
 
En İyi Cevap

Contractubex Jel Nedir, Contractubex Faydaları Nelerdir, Contractubex Jel Nasıl Kullanılır?


Contractubex jel krem, yüzde oluşan sivilce izleri, dikiş, yanık izleri, yara izleri, ameliyat sonrası oluşan ameliyat izinin geçmesi ve doğum sonrasında meydan gelen çatlakların tedavisi için kullanılan ve oldukça etkili kremlerden biridir. 

Yukarıda bahsettiğimiz gibi cilt problemleri olan kişiler için Contractubex jel krem birebirdir. 

Başka yöntemlerin çare olmadığı çatlak, ameliyat izi ve leke gibi çeşitli cilt problemleri için oldukça etkilidir ve tavsiye edilmektedir. 

Ancak Contractubex jel krem dikkatli ve doktor tavsiyesi gözetiminde kullanılmalıdır çünkü kremin göstereceği etki ve sonuçlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir. 

Ayrıca Contractubex jel krem sivilce nedeniyle cillte oluşan çukurları da geçirmeye yardımcı olan bir kremdir.

Contractubex Jel, Contractubex Jel nedir, Contractubex Jel nasıl kullanılır


Contractubex Jel Krem Ne işe Yarar?


Contractubex Jel Kremin başlıca kullanım alanları şunlardır:


Yara izlerini geçirir: Contractubex jel krem ciltte yer alan yara izlerini duruma göre ya tamamını ya da en azından çoğunu geçirir. Buna ek olarak vücuttaki iğne izi, faça izi, kağıt kesiği, kedi tırnağının batması, delinme gibi durumlar nedeniyle oluşan yara izlerini de geçiren bir kremdir.


Sivilce izlerini iyileştirir: Contractubex jel krem ciltte özellikle ergenlik döneminde ya da önceden çıkan sivilcelerin patlama ya da korparma sebepli oluşan sivilce izi, çukur ve kızarıklıkları geçirmede de oldukça etkili bir kremdir. Bunun dışında ciltte özellikle çocukluk çağında oluşmuş su çiçeği izlerini geçirmeye de yardımcı olmaktadır.


Güneş lekelerini geçirir: Bazı ciltlerde meydana gelen güneş nedenli koyu renkli ve çirkin görünümlü güneş lekelerinin geçmesine yardımcı olur.

Ciltteki yanık izlerini geçirir: Contractubex jel krem, özellikle kazara ciltte meydana gelen ütü, sıcak su veya sigara yanığı gibi yanık izlerini iyileştirmede de oldukça etkili bir jel kremdir. Özellikle yüzde, omuzlarda ve sırtta yer alan güneş lekeleri bu krem sayesinde geçmektedir.


Ciltteki çatlakları azaltır: Contractubex jel krem, özellikle doğum sonrası cillte oluşan çatlakları azaltmada etkilidir.


Contractubex Jel Krem Fiyatı Nedir?


Contractubex jel krem bütün eczanelerde reçeteli veya reçetesiz olarak alınabilmektedir. 

SGK desteği dışında Contractubex jel kremin 2019 yılı satış fiyatı yaklaşık 68 TLdir.

İlgili sorular

CevapBizde.com bilgi kazanmak ve paylaşmak için bir yer. Soru sormak, benzersiz anlayışlara ve kaliteli cevaplara katkıda bulunan insanlarla iletişim kurmak için online bir platformdur.

Üstelik Üye Olmak Ücretsiz!

Üye Olmak için TIKLAYIN!
DMCA.com Protection Status
...