312 kez görüntülendi
kullanici resmi Google Adsense kategorisinde tarafından
Hızlı AdSense onayını nasıl alabilirim? AdSense Hızlı Onay Alma, AdSense Onaylatma

1 cevap

0 oy
kullanici resmi tarafından
tarafından düzenlendi
 
En İyi Cevap

Hızlı AdSense onayını nasıl alabilirim? AdSense Hızlı Onay Alma, AdSense Onaylatma


İnternet sitesi olan herkes internetten para kazanmak ister. Bunun en iyi yollarından biri internet sitenize reklam almaktır. İnternetten para kazanmanın en kolay yollarından biri olan reklam almak için de başvurulan yer Google AdSense'tir. 

Ancak Google AdSense'ten onay almak çok zordur. Öncelikle belli başlı kriterleri yerine getirmeniz gerekir. Ardından onay süreci ve kabul aşamaları gelir. 

Hızlı AdSense onayını nasıl alabilirim, AdSense Hızlı Onay Alma, AdSense Onaylatma

Ama siz de Hızlı Google AdSense onayı almak istiyorsanız aşağıdaki adımları deneyebilirisiniz:


Google AdSense Hızlı Onay Alma

Adsense hesabı almak için şu adımları izleyin:

 1. Gmail hesabınız yoksa, önce bir Gmail Hesabı oluşturun.
 2. Şimdi bir domain alın veya wordpress ya da blogspot/blogger hesabı da açabilirsiniz. Örnek; domain.com, domain.org, domain.net gibi
 3. Domaininizi aldıktan sonra altyapı olarak WordPress ya da Blooger sitenizi kurun.
 4. Şimdi Blogger’da ya da WordPress'te tam bir blog veya web siteniz var. Şimdi blogunuza içerik ekleyin. Günlük 4 gönderi/yazı girin ve 1 hafta sonra toplam en az 7x4 = 28 gönderi girmenizi öneririm.
 5. Bu 7 günde 30 gönderi yayınlamaya çalışın, yani 2 günde 5 gönderi yayınlamanız gerekecektir. Sonra 5x4 + 2x5 = 30 Gönderi.
 6. Adsense’i 10 gün içinde almak için çok önemli bir şey blogunuzun konusuÇalışma materyali, mesleki kurslar, kolejler vb. Gibi bir eğitim konusu seçmenizi ve eğitimle ilgili bir domain satın almanızı öneririm.
 7. Bir hafta yani 7 gün ve 30 gönderiden sonra Adsense'e başvurunuz. Adsense başvurunuzun ilk denemenizde onaylanma olasılığı % 10'dur. Ancak, genel olarak başvurunuz yetersiz içerik nedeniyle reddedilir. Reddedildikten sonra 3 gün bekleyin ve düzenli olarak başvurmaya ve içerik yani web sitenize yazı girmeye devam edin. Her gün en az 4 gönderi.

Birçok kişi 100'den fazla gönderiden sonra bile reddedilir ve bazıları 10'dan az olsabile onaylanır. Bu yüzden uygulamadan önce çok sayıda mesajın olduğundan emin olun.


Minimum Blog/Web Sitesi trafiği: Önemli değil. Adsense başvurusunda bulunmak için yoğun trafik almanıza gerek yoktur. ilk başta biraz 50 ziyaretçi / 1 günde yeterli. Ancak, trafiğinizin sosyal medya, arama motorları vb. gibi yasal bir kaynaktan geldiğinden emin olun. Adsense, yasadışı bir kaynaktan geliyorsa onaylanmayacaktır. Google ücretli trafikten hoşlanmıyor.

Blog Tasarımı: İyi bir blog tasarımı çok önemlidir. Google gibi blog okumak kolay, gezinmek ve anlamak kolay, Basit ve profesyonel.

Diğer Reklam Ağlarını Kaldırma: Google AdSense ten başkabir reklam ağı kullanıyorsanız Adsense’e başvurmadan önce tüm reklamları kaldırın.

Gerçek isim girin Sahte isim yazmayın: Adresinizi doğru doldurun, Gerçek Adresinizidoğru formatta doldurun.

Reddedilirse, yeniden başvurun: Umudunuzu kaybetmeyin. Reddedilirseniz, hatalarınızı kontrol edin, düzeltin ve yeniden uygulayın.

Adsense onayının alınması biraz zordur ancak bu temel yönergeleri izlemeniz gerekir. İyi bir tasarım kullanın, kaliteli yazılar yazın, google adsense sizi kesinlikle onaylar. 

Umudunuzu kaybetmeyin! Reddedilirseniz, hatalarınızı düzeltin ve yeniden başvurun.

İYİ ŞANSLAR! ☺️ ☺️Ayrıca Bloglar / Web Siteleri Kullanıcıları İçin dikkat edilmesi gerekenler:

AdSense hesabı onaylatmak için dikkat etmeniz gerekenler:


Blogunuz veya web siteleriniz, bir web sitesini veya blogu oluşturan tüm gerekli sayfalara sahip olmalıdır. Bu sayfalar şunları içerir:

 • Hakkımızda

 • Bizimle iletişime geçin / İlteişim Sayfası

 • Şartlar ve Koşullar

 • Gizlilik Politikası


• Telif hakkı içeren resimleri kullanmayın. Kendinizinkini yaratmaya çalışın ya da onu Canva, Stardoll ve diğer ücretsiz görüntü yaratıcılarından alın.


• En az 500 kelime içeren en az 25 benzersiz makale yazın. Başkasının makalelerini yeniden yazabilirsiniz ancak benzersiz yapmayı ve yapıştırmayı kopyalamamaya çalışın. 


Aşağıdakiler hakkında Yazmamaya çalışın:

Bu tür içeriklerden kaçınılması gerekenler:

 • Yetişkin Malzemesi / PornoGraphy / 18+

 • Kopyala / Yapıştırma / Korsan İçerik

 • Hack İçerik / Yasa Dışı Olaylar

 • Yasadışı İlaçlar / Paraphernalia

 • Kumar


• Sayfa hızınızı arttırın. Mobil ve bilgisayar dostu yapın. Google hızlı yüklenen web sitelerini sever. Hızlı yükleme, web sitesinin sıralanmasında da bir faktördür.

• SEO'nuz üzerinde biraz çalışın ve ardından bloglarınıza yeterli miktarda trafik çekin.

İlgili sorular

CevapBizde.com bilgi kazanmak ve paylaşmak için bir yer. Soru sormak, benzersiz anlayışlara ve kaliteli cevaplara katkıda bulunan insanlarla iletişim kurmak için online bir platformdur.

Üstelik Üye Olmak Ücretsiz!

Üye Olmak için TIKLAYIN!
DMCA.com Protection Status
...